WhatsApp
Teknolojide Gelinen Son Nokta.

Sık Sorulan Sorular

 • Kastamonu Bilgisayar Nerede ?

  Kastamonu Bilgisayar Kışla parkının az ilerisinde Fatih Apartmanı 1.kat daire 2 adresinde bulunmaktadır.

 • İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

  Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

 • Kendi hostumda barındırabilir miyim?

  Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 7.2 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz. Kastamonu Bilgisayar her zaman yanınızda

 • Geri iade imkânım var mı?

  Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

 • Web sitem Google'da çıkar mı?

  Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür. Kastamonu Bilgisayar her zaman yanınızda...

 • Notebook Ekran Değişimi Yapıyor musunuz ?

  Evet. Kastamonu Bilgisayar olarak tüm notebookların ekran değişimi onarımı işlemlerini yapmaktayız. Bilgisayarınıza göre ekran elimizde mevcut olduğunda 1 saat içinde sizlere teslimatı yapılmaktadır.

 • Anakart Tamiri Yapılıyor mu?

  Kastamonu Bilgisayar da Anakart'ınızdan ötürü bir problem ile karşılaşmışsanız firmamız bünyesinde anakart problemleri çözülmektedir. Anakart problemleri için azami süre 15 gündür. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0366) 220 00 70
Hemen Arayın!

Talep Formu