HİZMETLER

E-TİCARET

E-TİCARET

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ticaret elektronik ortamdan bir kitleye hitap etmektedir. Tercih etmeniz gereken e-ticaret paketi sizin müşterileriniz ile aranızda bir köprü görevi görmektedir. Köprü görevi gören e-ticaret paketleri istatistik raporları, kargolama bilgileri, üyelik detayları, bayi entegrasyon yönetimi, bilgi sayfaları, pazarlama yönetimi, sipariş ve stok takibi, cari yönetimi ve daha birçok süreçleri içerisinde barındırmaktadır. E-ticaret paketi tercih ederken ihtiyacınıza uygun olup olmadığı, ihtiyaçlarınızı kapsadığı iyice incelenmesi gerekmektedir.

Kastamonu Bilgisayar ve Web Tasarım Hizmetleri e-ticaret paketleri sektörde fark yaratmakla birlikte %100 SEO uyumlu, mobil uyumlu ve kullanışlı yönetim paneli, sadece güçlü altyapısında bulunan affiliated pazarlama sistemi ile sektörde alternatifi bulunmamaktadır.

Kastamonu Bilgisayar web tasarımın teknolojiyle birlikte boyut değiştirmesinden sonra ekibini oluşturmuş, sunduğu cazip kampanyalar ile müşterilerine mobil uyumlu responsive konsept tasarımları istekleri doğrultusunda teslim etmektedir. Bunun yanı sıra Kastamonu Bilgisayar kütüphanesine bulunan bütün hazır tasarımları mobil uyumlu responsive konsept tasarımlardır.

Kastasmonu Bilgisayar ve Web Tasarım Hizmetleri ailesine katılmak ve fırsatları kaçırmamak için acele edin!

ARADIĞINIZI BULAMIYOR MUSUNUZ?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bunun için bir çözüm üretelim. Bizimle iletişime geçin!