HİZMETLER

CEP TELEFONU VERİ KURTARMA

CEP TELEFONU VERİ KURTARMA

1991 yılında hayatımıza giren cep telefonları, bir süredir de akıllandılar. Akıllı cep telefonlarından her türlü günlük ihtiyacımızı görür hale geldik. Fotoğraf makinalarının, kullanışsız büyük diz üstü makinaların ve cihazların yerini alan akıllı cep telefonlarının bize sunduğu imkanlar en iyi cihazları aratmayacak nitelikte. Sosyal medya etkileşimlerimizi, günlük her türlü yazışmamızı avucumuzda tuttuğumuz dünyadan yapabiliyoruz. Peki ama bu çok önemli veriyi yedeklemeyi yapıyor muyuz?

Çoğunlukla telefon üreticilerinin ve servis sağlayıcıların bizlere sundukları depolama imkanlarını kullanmayı ihmal ettiğimizi biliyoruz. Ya da düzenli yedekleme yapılamıyor. Elimizden düşürüyoruz, işletim sistemi kilitlenebiliyor, veriyi yanlışlıkla silebiliyoruz veya bir sebepten datamıza ulaşamayabiliyoruz.

Cep telefonlarının içinde üreticinin kullandığı dahili hafızadan da veri kurtarılabildiğini biliyor musunuz? Burada önemli olan bu dahili hafızaya ulaşılabiliyor olması…

Kastamonu Bilgisayar olarak, neredeyse her mevsim yeni bir modelin piyasaya sürüldüğü teknoloji çağında, yeni tekniklere haiz olmaya çalışmaktayız. Bu alanda yapılacak veri kurtarma yatırımlarının hızlı ve güncel tutulması gereklidir. Kastamonu Bilgisayar konu ile ilgili bilgi ve tecrübesini tüm dünya ile aynı anda en üst düzeyde tutma gayretindedir. Bugün elindeki teknoloji sayesinde yapılabilecek tüm işlemleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

ARADIĞINIZI BULAMIYOR MUSUNUZ?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bunun için bir çözüm üretelim. Bizimle iletişime geçin!