HİZMETLER

GOOGLE ADWORKS AJANSI

GOOGLE ADWORKS AJANSI

Dünya’da ve Türkiye’de her 100 kişiden 93′ü internet üzerinden yaptıkları aramalarda Google arama motorunu kullanıyor. Siz de sürdürdüğünüz işletmenin bu aramalarda yer almasını istiyorsanız, Ermak Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Google Adwords Danışmanlığı size bu hizmeti en başarılı şekilde sağlayacaktır.

Google Adwords, arama sonuçlarında yer alan bir reklamcılık hizmetidir. Aranılan kelime veya kelimelere uygun olarak işletmelerin reklamlarını yayınlayan Adwords, arama sonuçlarındaki ilk üç, ve yan sonuçlarda sekiz adet reklam vererek işletmeler arası reklam rekabeti yaratma işleyişi taşır. Bu açık artırmada yer almak işletmenize; sahip olduğu müşteri portföyünü artırma şansı tanır.

Google Adwords ile çok kısa zamanda çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Kastamonu Bilgisayar Google Adwords ekibi, size bu rekabet içinde en uygun maliyet ve en kaliteli pozisyon optimizasyonunu garanti ediyor.

Neden Google Adwords ? Adım adım google adwords.

Müşterilerimiz işletme hedeflerine ulaşabilmesi için en iyi hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin Adwords hesaplarını günlük olarak takip ediyor düzenli olarak bütçe ve açık artıma tekliflerini maksimize ediyor, negatif anahtar kelimelerle kampanyalarınızın geri dönüşüm oranlarını yükseltiyoruz.

Reklamları Planlayın

İster kendiniz, isterseniz AdWords uzmanlarımızın desteği ile reklamlarınızı hazırlayın. Anahtar kelimelerinizi belirleyin.
 

Bütçenizi Belirleyin

Toplam reklam bütçenizi, günlük reklam harcamanızı belirleyin. Hedeflediğiniz ülke ve şehri seçin.
 

Google'a Reklam Verin

Nasıl kurulum ve hızlı ve verimli uygulanması ile ilgili ipuçları

Müşteriler Kazanın

Hepsi bu kadar.Şimdi yeni müşteriler kazanmanın keyfini Google AdWords ile yaşayın.

Adwords Reklamları Optimizasyonu Nedir?

Google Adwords sistemi, saniyenin binde biri sürede aranılan kelimelerin, reklam verenlerin Adwords kampanyalarına ait dinamiklerini karşılaştırarak, açık artırmaya sokması ile sonuçları sıralamasıdır.

Bu dinamikler anahtar kelimelerin, reklam gruplarının ve kampanyaların kalite puanları; belirlenen tıklama başına maliyetler ve reklamların alaka düzeyleridir. Açık artırma sırasında değer gören kampanyalar, zamanla bir tarihe sahip olurlar.

Adwords optimizasyonu işte tam bu noktada devreye girer. Kalite puanlarını artırarak maliyeti düşürmek ve daha fazla tıklama almak Ermak Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Google Adwords ekibinin yükümlülüğüdür.

Sizde arama sonuçlarındaki yerinizi sağlama almak ve kazancınızı hızla artırmak istiyorsanız, Kastamonu Bilgisayar en büyük destekçiniz olacak.

ARADIĞINIZI BULAMIYOR MUSUNUZ?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bunun için bir çözüm üretelim. Bizimle iletişime geçin!